Hakkında2019-01-15T22:28:17+00:00

SADIK SÖZER ÇİZMECİ HAKKINDA

Kuzey Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 2004 senesinde birincilikle mezun olduktan sonra İngiltere, Nottingham Üniversitesinde Avrupa Hukuku üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Halen doktora çalışmalarına devam etmektedir. Eğitim danışmanlığı, insan kaynakları yöneticiliği, expat yönetimi ve uluslararası görevlendirmeler gibi alanlarda yaklaşık 15 yıllık profesyonel tecrübeye sahiptir. Türk yabancılar mevzuatı, iş ve sosyal güvenlik hukuku ve diğer ilgili mevzuatlarda yer alan güncel değişikliklerin ve gelişmelerin paylaşıldığı, 2012-2015 yılları arasında editörlüğünü üstlendiği, Expat Guide Turkey sitesinin ve yayınlarının kurucusudur. Ayrıca, uzmanlık alanları dahilinde çeşitli projelerde bir çok yerli ve yabancı işletmeye danışmanlık hizmeti vermektedir.

WEB SİTESİ HAKKINDA

Sozercizmeci.com.tr ve Sozercizmeci.blogspot.com adreslerinde yer alan makale ve yazılar, akademik yazım kuralları ve araştırma yöntemlerine bağlı kalınmaya çalışılarak, akademik ve profesyonel ilgi alanlarım doğrultusunda düzenlenmiş yayınlardır. Hertürlü kişinin bilgi edinmesi amacıyla yayınlanan bu makalelerin içerikleri ve güncellikleri hususunda her ne kadar azami özen gösterilmiş olsa dahi, bu konuda herhangi bir teminat verilmemiştir veya sorumluluk üstlenilmemiştir. Sitelerin, kullamından dolayı doğrudan veya dolaylı yönde oluşabilecek tüm riskler kullanıcı ve ziyaretçilere aittir. Sitelerdeki tüm makaleler Sadık Sözer Çizmeci’ye aittir. İzinsiz şekilde makalelerin bir kısmı veya tamamı kopyalanamaz, yayınlamaz. Sitelerde yer alan tüm bilgiler, bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yasal veya profesyonel tavsiye niteliği taşımamaktadır.

Saygılarımla,

Sadık Sözer ÇİZMECİ

Sadık Sözer Çizmeci

Sorumluluk Reddi

Sozercizmeci.com.tr adresinde, hertürlü kişinin bilgi edinmesi amacıyla yayınlanan tüm makalelerin içerikleri ve güncellikleri hususunda her ne kadar azami özen gösterilmiş olsa dahi, bu konuda herhangi bir teminat verilmemiştir veya sorumluluk üstlenilmemiştir. Sitenin, kullamından dolayı doğrudan veya dolaylı yönde oluşabilecek tüm riskler kullanıcı ve ziyaretçilere aittir. Sozercizmeci.com.tr adresinde yer alan tüm makaleler Sadık Sözer Çizmeci’ye aittir. İzinsiz şekilde makalelerin bir kısmı veya tamamı kopyalanamaz, yayınlamaz. Sitede yer alan tüm bilgiler, bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yasal veya profesyonel tavsiye niteliği taşımamaktadır.